REFERENCJE

Referencje – opinie ludzi, z którymi miałam przyjemność pracować. Ich wypowiedzi na mój temat potwierdzają tylko, że warto zaryzykować i spośród tylu fotografów wybrać właśnie mnie ;). Mam szeroki wachlarz specjalizacji fotograficznych zaczynając od sesji ślubnych, narzeczeńskich, poprzez sesje studyjne, a na sesjach komunijnych oraz reportażach z chrztu kończąc.

Referencje – Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, wejdź w zakładkę KONTAKT. Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do mnie wiadomość. Na pewno odpiszę najszybciej jak to możliwe i kto wie może nawiążemy współpracę ;)

„Bożena to profesjonalistka w każdym calu. Sprawiła, że czuliśmy się bardzo swobodnie przed aparatem przez co zdjęcia wyszły wyjątkowo naturalnie. Była niewidzialna a zarazem bardzo czujna.
W subtelny i niepowtarzalny sposób uchwyciła każdą chwilę i każdy najdrobniejszy szczegół. Wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych detalach, wszystko przygotowane na czas.
Słucha potrzeb klienta ale nie boi się również zaproponować innych rozwiązań.
Nasze zdjęcia są wyjątkowe, nasycone miłymi wspomnieniami i emocjami – same w sobie stanowią najlepszą rekomendację dla Bożeny. Sesja plenerowa w Pradze to istny majstersztyk.

Bożenko! Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować. Albumy są przepiękne, zdjęcia niesamowite. Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnego fotografa i jeszcze się waha to z czystym sumieniem możemy polecić tą dziewczynę. Poznanie Ciebie i praca z Tobą były dla nas wyjątkowym przeżyciem.
Dziękujemy”

Ania z Darkiem

Fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, sesja ślubna, plener ślubny. referencje

„Od naszego ślubu minęło trochę czasu, a dzięki przepięknym zdjęciom możemy wracać do tamtego dnia… Współpraca zarówno przed jak i w trakcie samego ślubu i wesela przebiegała bardzo sympatycznie i profesjonalnie. Przed podpisaniem umowy Pani Bożena uwzględniła wszystkie nasze uwagi i zachcianki. Na efekty Jej pracy musieliśmy chwilkę zaczekać, ale było warto, ponieważ zdjęcia wyszły cudne. Otrzymaliśmy pięknie zdobione albumy (było ich kilka), osobno dla nas, dla rodziców i z sesji. Zdjęć w albumach było znacznie więcej niż się spodziewaliśmy. Dodatkowo otrzymałam płytę z prezentacją zdjęć oraz płytkę ze zdjęciami w kolorze, sepii i czarno białe. A ogromny portret ślubny (z wybranego przez nas zdjęcia) zachwyca do dziś i pięknie zdobi ścianę we wspólnym domu … chyba nie muszę nic już dodawać dziękujemy i pozdrawiamy”

Ewelina i Łukasz

„Współpraca z Panią Bożeną była dla nas czystą przyjemnością. Dzień ślubu był dla Nas szczególny. Przepełniała Nas ogromna radość, którą chcieliśmy się podzielić z Rodziną i Przyjaciółmi. Dzięki pięknym zdjęciom będziemy mogli wracać co dzień to tych cudownych chwil… Zarówno zdjęcia plenerowe jak i reportażowe w pełni oddały emocje, które Nam towarzyszyły w Tym dniu. Piękne albumy będą dla Nas niezapomnianą pamiątką na całe życie (biorąc w jakim stresie człowiek jest, to czasami jedyną retrospekcją całej uroczystości). W pracy Pani Fotograf jest pełno pasji, uczuć i emocji, a przy tym porusza się jak duch. Nie widać Jej, a zdjęcia są rewelacyjne. Zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej porze.
Szczerze Polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom – na pewno nie pożałujecie swojej decyzji”. DZIĘKUJEMY!

Magda i Marcin

referencjeFotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, sesja ślubna, plener ślubny.

„Współpraca z Panią Fotograf była bardzo pasjonująca. Jej profesjonalizm i spokojne podejście sprawiło, że efekt przeszedł Nasze oczekiwania. Zdjęcia ślubne ogląda się z zaciekawieniem.”

Justyna i Marcin

„Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy. Efektem wykonanej sesji są wspaniałe zdjęcia. Pełen profesjonalizm oraz wyjątkowe pomysły. Dziękujemy.”

Grzesiek i Asia

„Pani Bożena jest osobą bardzo sumienną i zaangażowaną w swoją pracę, której efekty są w pełni profesjonalne. Ma bardzo dobre „wyczucie chwili”, co jest niezwykle istotne zwłaszcza przy fotoreportażach. Zdjęcia, które nam zrobiła – poczynając od ujęć, poprzez wykonanie, kadrowanie – są po prostu piękne. Polecamy”

Kasia i Tomek