Fotograf ślubny we Wrocławiu.

Zapraszam wszystkich szukających fotografa na ślub czy inną rodzinną uroczystość.

Mieszkam we Wrocławiu. Najczęściej pracuję na terenie Dolnego, Górnego Śląska,  Opolszczyny, ale również  wyjeżam w najdalsze zakątki Polski żeby zapisywać Wasze ślubne  historie. Uwielbiam plenery ślubne i wtedy z ogromna przyjemnością wypuszczam się nieco dalej… Kołobrzeg, Świnoujście, Zakopane czy Praga i Budapeszt tam możecie mnie spotkać w towarzystwie Par Młodych, najczęściej o wschodzie czy zachodzie słońca. Taka praca i taka przyjemność;-) Zapraszam Was do napisania ze mną wspólnej fotograficznej historii!

Jeżeli szukasz fotografa na ślub wyślij mi jak najwięcej informacji o planowanej uroczystości: data, miejsce, ślub kościelny czy urzędowy, itd.

 

Bożena Bochenek STUDIO FOTOGRAFICZNE

Wrocław – Krzyki

tel. 606 36 46 17

e-mail: foto@bozenabochenek.com

 Fotograf ślubny Bożena Bochenek       Facebook Przesyłając zapytanie na adres e-mail foto@bozenabochenek.com wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Bożena Bochenek STUDIO FOTOGRAFICZNE Państwa danych osobowych, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.

Polityka prywatności.
W dniu 25 maja 2018 roku rozpoczęło swoje obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO). W związku z powyższym informuję, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Bożena Bochenek STUDIO FOTOGRAFICZNE. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe, przekazane w wiadomości e-mailowej skierowanej na adres foto@bozenabochenek.com, tj. imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, informacje dotyczące ślubu/sesji będą przeze mnie przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Państwa życzenie.

Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przeze mnie na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie usługi fotograficznej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku od daty wysłania zapytania.

Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.